Boxy AutoLoader Model Type-3

Boxy Autoloader Type-3

Boxy Autoloader Type 3 Robot Yükleme Boşaltma Sistemi; Boxy Autoloader Araştırma Geliştirme departmanı tarafından ağır ve büyük ebatlı parçaların robot ile yükleme boşaltma yapması için tasarlanmıştır. Sistem kompakt ve modüler yapısı sayesinde en etkili robot otomasyon sistemini en az yer kaplayarak sizlere sunmaktadır.

Boxy Autoloader Type 3 Robot Yükleme Boşaltma sistemleri, 35 kg’dan 165 kg’a kadar olan robot seçenekleri ile büyük ve ağır iş parçalarının yükleme boşaltma operasyonlarını gerçekleştirebilmektedir. Konusunda uzman boxy autoloader mühendis ekibi; Sizler ile gerçekleştirdikleri ön görüşmelerde uygun robot modelini seçerek sistemin en efektif şekilde çalışmasını sağlamaktadırlar… Sistem farkı boylardaki boxy parça stoklama ünitesi seçenekleri ile büyük ebatlı parçaları daha fazla adetler ile bünyesinde taşıyarak operatörsüz çalışma sürelerini etkin bir şekilde arttırabilmektedir.

Boxy Autoloader Type 3 Robot Yükleme Boşaltma sistemi standart olarak 35 kg robot kullanmakla birlikte, parçaların ağırlıklarına göre 50 – 75 – 100  ve 165 kg seçeneklerini de opsiyon olarak sunabilmektedir. Buna ek olarak boxy ünitesi; 800 x 600 mm ve 1000 x 800 mm seçenekleri ile müşterilerimize sunulmaktadır. Standart 7. eksen çoklu makine uygulamalarında en başarılı performansı sağlamaktadır. Lineer tezgah dizilimi sayesinde tezgahlarınızdan birisi bakım ya da ayar yapılması durumunda, diğer tezgahın robot ile yükleme boşaltma yapmasına imkan tanımaktadır.

Modüler yapısı ile süreç içerisinde gerçekleşecek olan kapasite artışları; Boxy Autoloader sistemi tarafından çok hızlı bir şekilde yeni tezgahların sisteme adapte edilmesi yöntemi ile karşılanabilmektedir. Bu yöntem özellikle otomotiv sektörü tarafından büyük beğeni toplamakta; Boxy Autoloader Type 3 robot yükleme boşaltma sistemi ile uzun soluklu ve değişken kapasite içeren projelere en verimli şekilde cevap verilebilmektedir.

Günümüzdeki pek çok sistem 2 tezgaha yükleme boşaltma yaptığı senaryolarda bu tezgahları ya karşı karşıya koymakta ya da L düzenine yerleştirmektedir. Bu tip yerleşim planlarında robot seçilirken yükleme boşaltma alanına ulaşabilmek için büyük model robota geçerek maliyeti yükseltirken tezgahlardan bir tanesinin bakım ya da ayar yapıldığı durumlarda diğer tezgahında durmasına neden olmaktadır.

Boxy Autoloader Type 3 sistemi ile birlikte gelen softboxy yazılım sistemi tüm komplike yükleme boşaltma operasyonlarını kullanıcıların en basit ve etkili şekilde gerçekleştirilmesi için tasarlanmıştır. Tak ve çalıştır altyapısı sistemin kısa sürede kurulumuna ve parçaların entegrasyonuna imkan tanımakta, Sistemin işletmenize ulaştıktan kısa süre sonra işletmenizin sistemi etkili ve verimli bir şekilde kullanmasına olanak sağlamaktadır.