Raptor CNC Robot Otomasyon Sistemi

CNC Besleme Ünitesi


Türkiyenin yerli teknoloji hamlesi cnc makinesi yükleme ve boşaltma sistemleri ile cnc makinenizi otomasyona dönüştürebilirsiniz.
Yük taşıma ve ağırlık kaldırma kapasitelerine göre sınıflandırılan type-1, type-2, type-3 ve daha karmaşık sistemler için tasarlanan Kompakt FMS ile sınıfının en gelişmiş teknolojisine sahip olan RAPTOR modellerinin incelemesini web sitemizden üzerinden gerçekleştirebilirsiniz

CNC İleri Teknoloji tarafından yerli ve milli imkanlar ile üretilen Boxy Autoloader Type#1 Raptor robot otomasyon sistemleri, 5 yılı aşkın süredir takım tezgahlarına yükleme boşaltma operasyonlarını yüksek verim ve uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunmaktadır. Boxy Autoloader robot otomasyon sistemlerimiz, Türkiye başta olmak üzere Amerika, Kanada, Meksika, Almanya, Fransa, Polonya, Bulgaristan, Singapur, Hindistan ve Japonya’da satış ve servis hizmetleri vermekte olup, “Made in Turkey" logosunu yurt dışında gururla temsil etmektedir.

Boxy Autoloader TYPE-1 RAPTOR

Boxy Autoloader CNC Besleme Ünitesinin En Gelişmiş Modellerinden Olan RAPTOR Modeli İçin Bilgi Talep Formunu Doldurun, Sizinle İletişime Geçelim.
 • Telefon: 0533 468 13 16
 • E-posta: info@boxy.com.tr
 • Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma: 08:30 - 17:30
Author Image

Bize mail bırakın

Müşteri Destek
info@boxy.com.tr

  Ürün Özellikleri Ve Çalışma Şekilleri


  Boxy Autoloader, Son Geliştirdiği Boxy Type#1 Raptor Robot Otomasyon Sistemleri İle Ürün Gamına Yeni Bir Model Ekledi.

  Yüksek hızda CNC tezgahlara robot ile besleme işlemleri için tasarlanan Boxy Type#1 RAPTOR modeli, tekli makina yükleme boşaltma operasyonlarınıza en etkili çözümü sunarken üstün fiyat performans oranı ile göz dolduruyor.

  4 yıl önce tasarlanan Type#1 Raptor modelinden elde edilen tecrübe ile geliştirilerek, tek bir cnc makinası için besleme ünitesi modellerinde yeni bir tarz oluşturuyor. Tezgah yükleme boşaltma sistemlerinin kolay kullanımı ile ilgili tüm endişelerin önüne geçecek şekilde tasarlanan Type#1 Raptor, yerli imkanlarla türk mühendislerimiz tarafından oluşturulan otomatik programlama yazılımı ile sektöre yenilikler katmaya devam ediyor.

  7kg Robot seçeneği Type#1 Raptor modeli küçük ve orta ebatlı iş parçalarının yükleme boşaltma operasyonlarını sorunsuz olarak gerçekleştirebiliyor. 600 mm X 400 mm boyutlarında 5 adet çekmece ile gelen Type#1 Raptor, her bir çekmecenin taşıyabileceği 40 kg yük sayesinde ağır parçaları sorunsuz bir şekilde stoklayabiliyor. Konveyör sistemlerinin çok yer kapladığın terzi usulü otomasyon sistemlerine karşı geliştirilen çekmece sistemi uzun saatler operatörsüz çalışma imkanını kullanıcılara sunuyor.

  Uygulamaya özel gerçekleştirilen robot otomasyon sistemlerinin demode olmaya başladığı günümüzde, Tek bir ünite altında tasarlanan Type#1 Raptor, kısa kurulum süresi , imalat hatlarında kapladığı minimum alan ve farklı makinalara uygulanabilirlik gibi esnek altyapısı ile pek çok avantaj sağlarken, tek gövde yapısı sayesinde kısa sürede müşterilerimize teslim edilerek hızlı bir şekilde imalat hatlarının otomatize edilmesine imkan tanıyor.

  SoftBoxy otomasyon yönetim yazılımı ile birlikte gelen Boxy Type#1 Raptor modeli, Hızlı programlama, Otomatik programlama, Hızlı iş parçası geçişi gibi özellikleri ile kullanıcıların hızlı bir şekilde sisteme adapte olarak etkin bir şekilde kullanmasını sağlıyor. Operatör ile yükleme boşaltma yapan firmalarda mevcut operasyonların otomatize edilmesi önündeki en büyük engellerden birisi olan sistemlerin kolay kullanımı, SoftBoxy yazılımı içerisinde entegre olarak gelen kullanıcı dostu arayüz ile ortadan kalkarken kalifiye olmayan operatörlerin bile sistemi sorunsuz şekilde kullanabileceği bir yazılım alt yapısı müşterilerimize sunuluyor.
  Boxy Autoloader Robot Otomasyon Sistemleri İstanbul merkezli ofisimizde faaliyet göstermektedir.