BOXY AUTOLOADER TYPE#1 RAPTOR

CNC BESLEME ÜNİTESİ


Boxy Autoloader Type#1 RAPTOR Robot Otomasyon Sistemi, CNC Makina parça yükleme ve boşaltma işlemlerinde en uygun maliyetli yöntemle küçük ve orta ölçekli iş parçaları için en yüksek verimliliği fabrikanıza getirir.

Ürün Özellikleri Ve Çalışma Şekilleri


CNC takım tezgahlarına robot ile yüksek hızda parça yükleme-boşaltma işlemleri için tasarlanan Boxy Autoloader Type#1 RAPTOR modeli, tekli makine yükleme boşaltma operasyonlarınıza en etkili çözümü sunarken üstün fiyat performans oranı ile göz dolduruyor.

Tezgah yükleme boşaltma sistemlerinin kolay kullanımı ile ilgili tüm endişelerin önüne geçecek şekilde tasarlanan Type#1 Raptor, yerli imkanlarla Türk mühendislerimiz tarafından oluşturulan SOFTBOXY otomatik programlama yazılımı ile sektöre yenilikler katmaya devam ediyor.

7kg Robot seçeneği ile Type#1 Raptor modeli, küçük ve orta ebatlı iş parçalarının yükleme-boşaltma operasyonlarını sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir.

600x400mm boyutlarında 5 adet çekmece ile gelen Type#1 Raptor, her bir çekmecenin taşıyabileceği 40kg yük kapasitesi ile işlenecek parçaları sorunsuz bir şekilde stoklayabilir. Konveyör sistemlerinin çok yer kapladığı ve özel sipariş üzerine yapılan otomasyon sistemlerine karşı geliştirilen çekmece sistemi, uzun saatler operatörsüz çalışma imkanını kullanıcılara sunuyor.

Uygulamaya özel gerçekleştirilen robot otomasyon sistemlerinin demode olmaya başladığı günümüzde, tek ünite altında tasarlanan Type#1 Raptor; kısa kurulum süresi, imalat hatlarında kapladığı minimum alan ve farklı makinelere uygulanabilirlik gibi esnek altyapısı ile pek çok avantaj sağlarken, tek gövde yapısı sayesinde kısa sürede müşterilerimize teslim edilerek; hızlı bir şekilde imalat hatlarının otomatize edilmesine imkan tanıyor.

SoftBoxy otomasyon yönetim yazılımı ile birlikte gelen Boxy Autoloader Type#1 Raptor modeli; hızlı ve otomatik programlama, kolay iş parçası geçişi gibi özellikleri ile kullanıcıların hızlı bir şekilde sisteme adapte olarak sistemin etkin kullanımını sağlar. Operatör ile yükleme boşaltma yapan firmalarda, mevcut operasyonların otomatize edilmesi en büyük problemlerden biridir. Bu problem, SoftBoxy yazılımı ve bunun yanında entegre olarak gelen kullanıcı dostu arayüz ile ortadan kalkarken, kalifiye olmayan operatörlerin bile sistemi sorunsuz şekilde kullanabileceği bir yazılım sunar.


Daha fazla bilgi ve çalışma şeklini öğrenmek için Boxy Autoloader 2022 Güncel Kataloğunu İndirin.- İndir
Boxy Autoloader English Catalog in 2022. You can find details and how is work about.- Download

Boxy Autoloader TYPE-1 RAPTOR

Boxy Autoloader CNC Besleme Ünitesinin En Gelişmiş Modellerinden Olan RAPTOR Modeli İçin Bilgi Talep Formunu Doldurun, Sizinle İletişime Geçelim.
  • Telefon: 0533 468 13 16
  • E-posta: [email protected]
  • Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma: 08:30 - 17:30
Author Image

Bize mail bırakın

Müşteri Destek