CNC Robot Otomasyon Sistemi

Besleme Ünitesi Kampanyası


Türkiyenin yerli teknoloji hamlesi cnc makinesi yükleme ve boşaltma sistemleri ile birden fazla cnc makinesini senkronize çalıştırabilirsiniz.
ük taşıma ve ağırlık kaldırma kapasitelerine göre sınıflandırılan type-1, type-2, type-3 ve daha karmaşık sistemler için tasarlanan Kompakt FMS ile sınıfının en gelişmiş teknolojisine sahip olan T-REX modellerinin incelemesini web sitemizden üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Boxy Autoloader TYPE-1 TREX

Boxy Autoloader CNC Besleme Ünitesinin En Gelişmiş Modeli Olan TREX Modeli İçin Bilgi Talep Formunu Doldurun, Sizinle İletişime Geçelim.
 • Telefon: 0532 735 83 73
 • E-posta: info@boxy.com.tr
 • Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma: 08:30 - 17:30
Author Image

Bize mail bırakın

Müşteri Destek
info@boxy.com.tr

  Ürün Özellikleri Ve Çalışma Şekilleri


  Boxy Autoloader, son geliştirdiği Boxy Type#1 TREX robot otomasyon sistemleri ile ürün gamına yeni bir model ekledi. Ağır ve büyük iş parçalarının cnc tezgahlara yükleme boşaltma işlemleri için tasarlanan Boxy Type#1 TREX modeli, tekli makina yükleme boşaltma operasyonlarınıza en etkili çözümü sunarken üstün fiyat performans oranı ile göz dolduruyor.

  Boxy Type#1 Trex, 4 yıl önce tasarlanan Type#1 Raptor modelinden elde edilen tecrübe ile geliştirilerek, tek bir cnc makinası için besleme ünitesi modellerinde yeni bir tarz oluşturuyor. Tezgah yükleme boşaltma sistemlerinin kolay kullanımı ile ilgili tüm endişelerin önüne geçecek şekilde tasarlanan Type#1 TREX, yerli imkanlarla türk mühendislerimiz tarafından oluşturulan otomatik programlama yazılımı ile sektöre yenilikler katmaya devam ediyor.

  12 kg ve 25 kg robot opsiyonları ile sunulan Type#1 TRex modeli ağır ve büyük ebatlı iş parçalarının yükleme boşaltma operasyonlarını sorunsuz olarak gerçekleştirebiliyor. 800 mm X 600 mm X 200 mm boyutlarında 4 adet çekmece ile gelen Type#1 TREX, her bir çekmecenin taşıyabileceği 200 kg yük sayesinde ağır parçaları sorunsuz bir şekilde stoklayabiliyor. Konveyör sistemlerinin çok yer kapladığın terzi usulü otomasyon sistemlerine karşı geliştirilen çekmece sistemi uzun saatler operatörsüz çalışma imkanını kullanıcılara sunuyor.

  Uygulamaya özel gerçekleştirilen robot otomasyon sistemlerinin demode olmaya başladığı günümüzde, Tek bir ünite altında tasarlanan Type#1 TREX, kısa kurulum süresi , imalat hatlarında kapladığı minimum alan ve farklı makinalara uygulanabilirlik gibi esnek altyapısı ile pek çok avantaj sağlarken, tek gövde yapısı sayesinde kısa sürede müşterilerimize teslim edilerek hızlı bir şekilde imalat hatlarının otomatize edilmesine imkan tanıyor.

  SoftBoxy otomasyon yönetim yazılımı ile birlikte gelen Boxy Type#1 TREX modeli, Hızlı programlama, Otomatik programlama, Hızlı iş parçası geçişi gibi özellikleri ile kullanıcıların hızlı bir şekilde sisteme adapte olarak etkin bir şekilde kullanmasını sağlıyor. Operatör ile yükleme boşaltma yapan firmalarda mevcut operasyonların otomatize edilmesi önündeki en büyük engellerden birisi olan sistemlerin kolay kullanımı, SoftBoxy yazılımı içerisinde entegre olarak gelen kullanıcı dostu arayüz ile ortadan kalkarken kalifiye olmayan operatörlerin bile sistemi sorunsuz şekilde kullanabileceği bir yazılım alt yapısı müşterilerimize sunuluyor.

  Boxy Autoloader Robot Otomasyon Sistemleri İstanbul merkezli ofisimizde faaliyet göstermektedir.