T-REX CNC Robot Otomasyon Sistemi

CNC Besleme Ünitesi


Boxy Autoloader Type#1 T-REX Robot Otomasyon Sistemi, CNC Tezgah parça yükleme – boşaltma operasyonlarında, büyük ve ağır iş parçaları için en yüksek verimliliği fabrikanıza getiriyor.

Ürün Özellikleri Ve Çalışma Şekilleri


Boxy Autoloader’ın son geliştirilen ürünlerden biri olan Boxy Autoloader Type#1 TREX robot otomasyon sistemi, ağır ve büyük iş parçalarınız için mükemmel bir çözüm sunmaktadır.

Tezgah yükleme boşaltma sistemlerinin kolay kullanımı ile ilgili tüm endişelerin önüne geçecek şekilde tasarlanan Type#1 T-REX, yerli imkanlarla Türk mühendislerimiz tarafından oluşturulan SOFTBOXY otomasyon yönetim yazılımı ile sektöre yenilikler katmaya devam ediyor.

12kg, 25kg ve 35kg robot opsiyonları ile sunulan Type#1 TREX modeli, ağır ve büyük ebatlı iş parçalarının yükleme boşaltma operasyonlarını sorunsuz olarak gerçekleştirebilmektedir. 800x600mm  boyutlarında, 4 adet çekmece ile gelen Type#1 TREX, her bir çekmecenin taşıyabileceği 200kg yük sayesinde, ağır parçaları sorunsuz bir şekilde stoklayabilmektedir. Konveyör sistemlerinin çok yer kapladığı ve özel sipariş üzerine yapılan otomasyon sistemlerine karşı geliştirilen çekmece sistemi, uzun saatler operatörsüz çalışma imkanını kullanıcılara sunmaktadır.

Boxy Autoloader TYPE-1 TREX

Boxy Autoloader CNC Besleme Ünitesinin En Gelişmiş Modeli Olan TREX Modeli İçin Bilgi Talep Formunu Doldurun, Sizinle İletişime Geçelim.
  • Telefon: 0532 735 83 73
  • E-posta: [email protected]
  • Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma: 08:30 - 17:30
Author Image

Bize mail bırakın

Müşteri Destek